Dodany: 2010-09-16 10:27:59
 

Kredyt hipotecznyKredyt mieszkaniowy to doskonałe rozwiązanie dla osób, których nie stać na nabycie własnego M z oszczędności. Dzisiejsze realia rynku nieruchomości pozwalają niewielu młodym osobom na nabycie mieszkania bez zapożyczenia się w banku. Kredyt mieszkaniowy przyznawany jest przez wszystkie banki, różnią się tylko zasady dostępności. Nie każdy bowiem może liczyć na pożyczenie pieniędzy od banku.


Zasady przyznawania kredytów hipotecznych zmieniają się wraz ze zmianami na rynku nieruchomości i odwrotnie. Rosnąca inflacja nie sprzyja zaciąganiu kredytów, gdyż są coraz to droższe. Dlatego też ten są, kredyt może być dla Ciebie niedostępny na początku roku, ale już pod koniec Twoje zarobki okażą się wystarczające na spłacenie comiesięcznej raty.

Kredyt mieszkaniowy w porównaniu z innymi kredytami oferowanymi przez bank, jest najbardziej korzystny, gdyż ma najmniejsze oprocentowanie. Niektóre banki przyznają kredyt mieszkaniowy w obcych walutach, co powoduje jeszcze niższe raty. Zanim zdecydujemy się ostatecznie na zawarcie z bankiem umowy kredytowej, należy sprawdzić czy inne banki nie oferują takiego samego kredytu na lepszych zasadach..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kredyt hipoteczny
Nick: