Dodany: 2010-09-16 10:33:36

Kredyt gotówkowyKredyty gotówkowe to przede wszystkim pożyczenie od banku określonej sumy z przeznaczeniem na dowolny cel. Kupując mieszkanie ze zgromadzonych oszczędności mamy dwie opcje do wyboru. Możemy zaciągnąć kredyt hipoteczny z tzw wkładem własnym, co spowoduje że nasze raty będą bardzo korzystne.


Drugą możliwością są kredyty gotówkowe, czyli zaciągamy kredyt na sumę jakiej nam brakuje, możemy wówczas przeznaczyć pieniądze nie tylko na mieszkanie ale także na inne potrzeby np. załatwienie formalności, mały remont itp.

Należy się jednak liczyć z tym, że kredyty gotówkowe są bardzo wysoko oprocentowane, co sprawia, że jednocześnie są mało korzystne. Mamy więc wybór pieniądze ale tyko na ściśle określony cel z małym oprocentowaniem, lub niewielki kredyt przeznaczony na cokolwiek jednak wysoko oprocentowany.

Kredyty gotówkowe są również bardziej dostępne niż hipoteczne. Formalności, których należy dopełnić nie są wygórowane. Często też jesteśmy po prostu zmuszeni do zaciągnięcia kredytu gotówkowego, ze względu na to, że kredyt mieszkaniowy nie jest dla nas dostępny..Dodaj nowy komentarz do artykułu Kredyt gotówkowy
Nick: