Dodany: 2010-09-16 10:40:35
 

Karta kredytowaKiedy Twoje upragnione mieszkanie będzie już w zasięgu ręki. Zgromadzisz odpowiednią gotówkę a moment podpisania aktu notarialnego jest tuz tuż, czas zastanowić się co zrobić by doprowadzić nasze mieszkanie do takiego stanu jaki nam najbardziej odpowiada.


Najczęściej zaciągając kredyt na zakup własnego M, nie mamy już wystarczających środków by przeprowadzić remont czy urządzić mieszkanie. Banki wychodzą do nas z ofertą jaką są kary kredytowe. To swoistego rodzaju pożyczka oprocentowana, z ta jednak różnicą, że zaciągniemy ją kiedy chcemy, bez zbędnych formalności i czasu oczekiwania – wystarczy tylko zapłacić w sklepie naszą kartą.

Karty kredytowe maja najczęściej miesięczny cykl rozliczeniowy, czyli co miesiąc sprawdzana jest wysokość zadłużenia i termin jego spłaty. Pożyczkę najlepiej jest spłacić w ciągu trzech tygodni od minionego miesiąca w którym płaciliśmy nasza karta kredytową. – w takim przypadku nie zapłacimy odsetek od wysokości zapożyczenia. Wymagane jest spłacenie minimum 5% przed upływem 30 dni.

Karty kredytowe same w sobie nie są darmowe. Bank nalicza za nie opłatę roczną. Co miesiąc musisz także zapłacić ubezpieczenie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Karta kredytowa
Nick: