Dodany: 2010-09-16 10:44:35

Pożyczka Pożyczki gotówkowe, głośno reklamowane i nęcące klientów korzystnymi warunkami, często bywają tzw. ostatnią deską ratunku. Głównymi ich zaletami jest dostępność, szybkość otrzymywania pieniędzy. Dodatkowo zaciągnięcie pożyczek nie wymaga najczęściej żadnych poręczycieli.


Dawniej pożyczki gotówkowe były bardzo wysoko oprocentowane, obecnie zmieniło się to na korzyść pożyczkobiorców, procent płacony dla banku nie jest już tak wysoki, co sprawia, że pożyczki gotówkowe są jeszcze bardziej atrakcyjne.

Między kredytami a pożyczkami zasadniczą różnicą jest okres w jakim należy pożyczone pieniądze zwrócić. Pożyczki maja zdecydowanie krótszy okres spłaty. 

Obecnie banki  i przedsiębiorstwa finansowe prześcigają się w promocyjnym ofertach zachęcających klientów do zaciągnięcia pożyczek. Należy jednak pamiętać, ze oprócz głośno reklamowanego niskiego oprocentowania istnieją także koszta, które mogą naciągnąć nas na spore wydatki. Zwróć uwagę na ubezpieczenie pożyczki i prowizję, którą pobierają banki i przedsiębiorstwa..Dodaj nowy komentarz do artykułu Pożyczka
Nick: