Dodany: 2010-09-16 11:39:52

A może mieszkanie od dewelopera?Czym jest rynek pierwotny nieruchomości?  To ogół wszystkich praw i obowiązków związanych z nabyciem/sprzedażą mieszkania szczecin nowo powstałego. Przedmiotem, który jest głównym produktem na rynku pierwotnym, są nieruchomości nowe, którymi władają firmy deweloperskie lub spółdzielnie mieszkaniowe.Transakcje  na rynku pierwotnym nieruchomości mieszkania szczecin, są sprzedawane w dwojaki sposób. Pierwszym z nich są mieszkania jeszcze nie skończone, których budowa wciąż trwa. Drugim sposobem jest sprzedawanie mieszkań już skończonych, które wcześniej nie znalazły nabywcy. 

Pod pojęciem rynku nieruchomości rozumieć należy lokale użytkowe, domy, lokale gospodarcze oraz oczywiście mieszkania szczecin.

Obrotem na rynku pierwotnym nieruchomościami zajmują się podmioty gospodarcze czyli deweloperzy i spółdzielnie gospodarcze. Początki ich działalności to lata dziewięćdziesiąte, natomiast bujny rozkwit działalności nastąpił pod koniec lat 90 i trwa do dzisiaj co spowodowało większą dostępność mieszkań rynku pierwotnego.Dodaj nowy komentarz do artykułu A może mieszkanie od dewelopera?
Nick: