Dodany: 2010-09-16 11:44:19

Firmy deweloperskieDeweloperzy to inwestorzy zarabiający na inwestowaniu w budowę nowych nieruchomości i sprzedawaniu ich osobom fizycznym po kilkakrotnie wyższej cenie od zainwestowanej gotówki. Deweloperzy budują nie tylko mieszkania. Za ich pośrednictwem można nabyć także lokale handlowe, gospodarcze, biurowe itp.   

 

Deweloperzy nadzorują całą drogę powstania mieszkania aż po jego sprzedaż. Zajmują się więc także projektowaniem, nadzorowaniem budowy, reklamą i marketingiem, aż do zawarcia transakcji.

Firm deweloperskich jest wiele, z których duża ilość jest znana na polskim rynku nieruchomości . Niestety istnieje także możliwość,  że deweloper z którym podpisaliśmy umowę jest oszustem.  Dlatego też należy uważać na firmy mniej znane, powinniśmy dokładnie czytać umowy i sprawdzać  deweloperów. Może się bowiem okazać, że zamiast upragnionego mieszkania zostaniemy z kredytem, który będziemy musieli spłacać mieszkając nadal u rodziców. W ostatnich latach sprawy oszustw jakich dopuścili się deweloperzy były dosyć głośno nagłaśniane, także należy mieć nadzieję, że nieuczciwych firm będzie coraz mniej. Profesjonalne firmy deweloperskie inwestują bardzo często w  hosting i promocję swojej firmy w internecie. Warto więc sprawdzić tam wybranego przez nas dewelopera, a także przeszukać fora internetowe.
.



Dodaj nowy komentarz do artykułu Firmy deweloperskie
Nick: